<-!-JAP8NTl-> اسلاید3


                     

Prev
Next

محصولات شرکت


 

 

زبرا

ساختار پرده زبرا از تور و پارچه ميباشد که به صورت راه راه مساوي و با ظرافت هر چه تمام بافته شده است و به شکل دو لايه موازي بر روي هم قرار ميگيرد . پرده زبرا با طراحي زيبا و بديع، اين امکان را به شما مي دهد که با بالا و پايين کردن اين دو لايه بر روي هم، مقدار نور را به صورت دلخواه تنظيم کنيد.

 

دابل مکانیزم و شید

در این سیستم از پرده ها، دو پرده که کاملا مجزا از هم هستند در کنار هم و مکمل یکدیگرند. هر دو پرده با زنجیر و مکانیزم اختصاصی خود بالا و پایین میشوند. پرده زیرین همان پرده شید میباشد و از جنس پلی استر هست و میتواند حالت سایه ایجاد نموده و مانع دید از بیرون گردد. پرده ای که در جلوی کار قرار می گیرد دارای طرح ها و رنگ های مختلف است. جنس این پرده معمولا از تور و حریر میباشد.

 

تراک پنل

طراحی مدرن با امکانات خلاقانه مناسب برای پنجره های بزرگ جدا کننده فضا های ویژه و خاص پرده های پانلی یا پانل تراک یکی از مدرنترین پرده های موجود میباشد که توانسته با بهرمندی از تکنولوژی خاص و ابزار و یراق کاملا متفاوت بهترین و شیک ترین نوع پرده را جهت خلق بهترین نوع سایه و تنظیم نور ایفا نماید . پرده های پانلی یکی ایده آل ترین نوع پرده جهت پنجره های بزرگ و یکپارچه میباشد.

 

موتورهای هوشمند ریموت دار

این موتورها در انواع مختلف قدرتی و سرعتی همراه با یراق آلات کامل شامل پروفیل آلومینیومی و آداپتورهای مودر نیاز آن جهت برقی کردن انواع پرده های کنار رو و بالا رو به کار می رود.

 

درباره ما
با هدف ابتکار و افزایش سطح کیفی و کمیت مواد اولیه مورد مصرف در صنایع پرده فانتزی جهت دکوراسیون منازل، اماکن تجاری، اداری و آموزشی تاسیس و در حال حاضر نمایندگی انحصاری شرکت شناخته شده و معتبرکشورترکیه را که سابقه ده ساله دارد، در ایران به عهده گرفته است.
شرکت سلا برای تمامی اجناس خود ضمانت دو ساله در نظر گرفته است و محصولات بنا بر در خواست مشتری در مدت 24 ساعت به تمامی نقاط ایران ارسال می شود.

گالری تصاویر

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…